Burgerpartij DFM is blij met de visie van de gemeente op het gebied van recreatie en toerisme

Maar maken we ons ook zorgen over het behouden van de kleinschaligheid van onze recreatie binnen de gemeente. We moeten niet allemaal villaparken en luxe woningen krijgen, hier loert een gevaar. Ook komt duidelijk naar voren dat er iets gedaan moet worden aan de aantrekkelijkheid van onze gemeente. Er moet worden geïnvesteerd in innovatie, onderscheid en digitalisering, maar we vragen ons af wie dit eigenlijk moet gaan regelen.

Gaat de gemeente hierin een stuk bijdragen of ligt dit bij projectontwikkelaars? We vragen ons sowieso af hoe de gemeente zich wil profileren en wat de trekpleisters moeten gaan zijn van onze gemeente. De gemeente geeft zelf aan de burgers erbij te willen betrekken en wij vinden dit als partij ontzettend belangrijk en juichen dit doe. Wel zal dit echt MET de burgers moeten gaan en niet OVER de burgers!